Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kouvola Cargo Handling Oy

Ampumaradantie 10
45200 Kouvola
Puh.  029 000 1066

Toimitusjohtaja

Jussi Toikka
Puh. 040 584 0101
jussi.toikka@cargohandling.fi

Laskutusohje / e-laskut

Vastanotamme vain sähköisiä laskuja.
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126 tai pankkiverkossa DABAFIHH
Verkkolaskuosoite: 003718388963

Jos et voi lähettää sähköistä laskua, lataa laskutusohje.

Myynti

Anu Kujansuu, markkinointijohtaja
Myynti ja markkinointi
Puh. 040 554 1183
anu.kujansuu@cargohandling.fi

Ritva Pilli, myyntipäällikkö
Myynti, Kiinan konttijunan koordinointi
Puh. 0400 993 412
ritva.pilli@cargohandling.fi

Jussi Toikka, toimitusjohtaja
Myynti ja operatiivinen johto
Puh. 040 584 0101
jussi.toikka@cargohandling.fi

Huolinta

Ritva Pilli, myyntipäällikkö
Myynti, Kiinan konttijunan koordinointi
Puh. 0400 993 412
ritva.pilli@cargohandling.fi

Hilkka Pöyry, huolintapäällikkö
Puh. 0400 163 181
hilkka.poyry@cargohandling.fi

Jaana Hahto-Laine, huolitsija
Puh. 044 716 7160
jaana.hahto-laine@cargohandling.fi

Jaana Jääskeläinen, huolitsija
Puh. +358 44 752 2122
jaana.jaaskelainen@cargohandling.fi

Sari Mattila, huolitsija
Puh. +358 44 535 1120
sari.mattila@cargohandling.fi

Lotta Luukkanen, huolinta-assistentti
Puh. +358 44 711 6400
lotta.luukkanen@cargohandling.fi

Maria Hult, huolinta-assistentti
Puh. +358 40 861 8331
maria.hult@cargohandling.fi

Christa Luoto, huolinta-assistentti
Puh. +358 44 714 3810
christa.luoto@cargohandling.fi

Riikka Häyrynen, huolitsija
(äitiyslomalla)

Varaston työnjohto

Työnjohtajien päivystyspuhelin
ma-pe klo 7-23

Puh. 0400 947 998
warehouse@cargohandling.fi

Sami Toivanen, työnjohtaja
Puh. 0400 241 918
sami.toivanen@cargohandling.fi

Markus Heiskanen, työnjohtaja
Puh. 040 753 8573
warehouse@cargohandling.fi

Kari Miettinen, työnjohtaja
Lasivarasto
Puh. 0400 461 066
kari.miettinen@cargohandling.fi

Hallinto

Hannu Peltola, johtaja
Puh. 0400 255 588
hannu.peltola@transpeltola.fi

Reijo Toikka, johtaja
Puh. 0400 266 569
reijo.toikka@tk-lastit.fi

Katarina Pekkanen
Laskutus, reskontrat, palkat
Puh. 0400 934 822
katarina.pekkanen@cargohandling.fi